POSTANI ČLAN

A. Sem bil/a član po letu 2020 in želim podaljšati članarino za 2024

Nakažete članarino 22 EUR.

• Podatki za nakazilo članarine: Društvo moderatorjev Slovenije, Vodnikova cesta 211, Ljubljana, IBAN SI56 6100 0002 6031 461 Delavska hranilnica (pozor, nov račun od julija 2021!).
  • Po plačilu članarine vam bomo na navedeni naslov poslali račun. V kolikor želite račun na podjetje, nam sporočite tudi ID za DDV ter ali ste zavezanec za DDV.

B. Ne vem, če sem bil/a član po letih 2020 (morda pa sem bil/a član prej)

Naredite 2 koraka:
(1) V čast GDPR  izpolnite PRIJAVNI OBRAZEC (tudi če ste že naš dolgoletni član!)
(2)  Nakažete članarino 22 EUR.

C. Rad bi se včlanil v društvo – kaj naj naredim?

Veseli nas, da razmišljate o tem, da postanete član Društva moderatorjev Slovenije, uradnega člana IAF EMENA (International Association of Facilitators, Chapter Slovenia).

Kaj pridobite s članstvom:

• brezplačen obisk rednih mesečnih srečanj društva, na katerih poteka interno izobraževanje in druženje članov;
  • dostop do internih članskih strani (tam objavljamo izobraževalna gradiva, zapisnike sej UO, gradiva za letni zbor ter druge teme in povabila, namenjena članom)
  • “Priročnik za moderatorje” avtoric Cirile Toplak in Vide Ogorelec v PDF-obliki;
  • možnost soustvarjanja programa društva;
  • brezplačen obisk izobraževalne delavnice na letnem zboru;
  • možnost objave svojih referenc na spletni strani društva (ob izpolnjevanju profesionalnih kriterijev ter doplačilu);
  • popuste pri nekaterih izobraževanjih društva ali partnerskih organizacij doma in v tujini (poslovni model še preskušamo in razvijamo);
  • dobro družbo in navdih za življenje/delo;
  • občutek zadovoljstva, da s plačilom simbolične članarine pomagate pokriti stroške poslovanja društva, kot so računovodske in bančne storitve (večino dela pri vodenju društva pa še vedno opravimo prostovoljsko; tako bo tudi v prihodnje).

Kako:
(1) V društvo se včlanite tako, da izpolnite PRIJAVNI OBRAZEC in
(2) plačate članarino.

Višina članarine v Društvu moderatorjev Slovenije znaša 22 EUR. Po oddani vpisni izjavi in plačilu članarine vam bomo na navedeni naslov poslali račun. V kolikor želite račun na podjetje, nam sporočite tudi ID za DDV ter ali ste zavezanec za DDV.

POZOR: društvo ne posluje z gotovino, zato je edina možnost plačila članstva preko zgoraj navedenega TRR.

Statut Društva moderatorjev

Etični kodeks